kariera 2

Volná pracovní místa

IN LEASE se specializuje primárně na prodej vozidel přes operativní leasing, autopůjčovnu a prodej roční vozidel v programu IN LEASE Selection. Díky spolupráci s největšími partnery z finančního segmentu, jsme schopni klientům nabídnout vždy tu nejvýhodnější variantu pro jejich spokojené „ježdění“

IN LEASE patří do skupiny AUTO IN GROUP, která je na trhu více než 20 let.

Co vás čeká

  • Administrativní podpora obchodního týmu
  • Pozice podřízená vedoucímu prodeje
  • Focení vozů
  • Dopravní inspektorát
  • Příprava smluv
  • Příprava předávání vozidel
  • Přebírání vozů od dopravce
  • Správa vozového parku Průhonice
  • Komunikace a koordinace s pobočkami AUTO IN
  • Komunikace a koordinace s leasingovými společnostmi
  • Vedení administrativy prodeje
  • Správa inzerce na webu
  • Navolávání nových a stávajících zákazníků v závislosti na potřebách obchodního týmu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Aktivní řidič
  • Technické znalosti v rámci osobních automobilů
  • Velmi dobrá komunikace telefonická i písemná
  • Zkušenosti v jednání na úřadech
  • Týmový hráč
  • Aktivní uživatel PC a zkušenosti s prací v systémech a aplikacích

Informace o pozici

Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Mzda: 35000 – 50000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Dovolená více než 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Lenka Komárková
Personální ředitelka
+420 605 132 441 | personalni@autoin.cz
+420 605 132 441personalni@autoin.cz