Proč zvolit operativní leasing od IN LEASE

inlease usetrite scaled

S operativním leasingem je to snadné – vy jezdíte, my se staráme o vše ostatní. Kromě měsíční splátky a paliva neplatíte již nic dalšího. Jednoduché, že? To proto, že při operativním leasingu i po skončení smlouvy patří vozidlo lesingové společnosti. Kdyby Vám ale auto přirostlo k srdci (či noha k plynovému pedálu), můžete si ho po skončení smlouvy odkoupit. U nás si vyberete vůz pro každé použití a s nabídkou nejlepší ceny. Ve stálé nabídce máme většinu modelů značek Ford, Volvo, Hyundai, Škoda, Kia, Mazda a Volkswagen.

.

logo ford
hyundai logo
kia logo
Volkswagen logo
skoda logo
volvo logo
Najít můj vůz
(

120

)Vozů

Doporučené kategorie

Operativni leasing do 6000 1
Operativni leasing Suv 1
Operativni leasing kombi 1
Operativni leasing uzitkove 1

Doporučené vozy

Váš vůz nestárne

Jezdíte bez starostí. Vozidlo patří nám, my se staráme, vy jezdíte.

Neplatíte výdaje na servis

 Jsou již započítané v měsíční splátce.

Žádné vstupní investice

Kromě pravidelné splátky a paliva nic dalšího neplatíte.

Vyřízení pojistné události

V případě nehody se postaráme o vše potřebné od komunikace s pojišťovnou až po vyřízení administrativy. Ano, a i havarijní pojištění je v ceně.

Co vás nejvíce zajímá

Co všechno je zahrnuto v leasingové splátce?

Pronájem vozu vč. pojištění (povinné ručení a havarijní pojištění) a služeb dle vlastního výběru.

Jsou v rámci operativního leasingu nějaké další poplatky?

Jediné co budete platit jsou měsíční splátky. O vše další, včetně přihlášení vozu, se za Vás postará IN LEASE.

Může mě někdo při převzetí vozu zastoupit?

Ano, může. Stačí mít ověřenou plnou moc.

Je součástí vozu také povinná výbava?

Samozřejmě, přeci Vás nepustíme na silnice bez výstražného trojúhelníku, lékárničky, reflexní vesty a rezervního kola. Vše, co po Vás budou při kontrole chtít uniformovaní příslušníci, budete mít od prvního dne trvání smlouvy ve vozidle. Pokuty za jízdu na silniční limity už ale leasingová smlouva nepokrývá.

Může se mi v průběhu smluvního vztahu změnit výše měsíčních splátek?

Pokud o to sami nezažádáte, a budete dodržovat smlouvu, tak určitě ne. Je to však možné pokud si požádáte o úpravu délky smlouvy nebo kilometrový nájezd.

Kdo může vůz na operativní leasing používat?

Buďte bez obav, řidičem mohou být kromě Vás také osoby blízké (třeba rodinní příslušníci). Případně můžete zažádat o povolení užívání vozu třetí osobou.

Hlídá se roční nájezd?

Fotografie tachometru od Vás určitě chtít nebudeme. Rozhodující je až celkový nájezd po skončení nájmu. Kolik ujedete první rok je tedy čistě na Vás, pokud si budete hlídat limit stanovený ve smlouvě pro celé smluvní období.

Co se stane, když překročím sjednaný limit km?

Jsme rádi, že Vás jízda s naším vozem bavila. V rámci smlouvy pracujeme s tzv.  tolerancí nájezdu. V případě překročení limitu, doplatíte částku ve výši násobku sazby za každý přejetý kilometr nad limit uvedený ve Vaší smlouvě, a to včetně tolerance. Ta se však nevztahuje na další poskytované služby. Všechny služby nad rámec celkového nájezdu už si hradíte sami.

Mohu vrátit vůz před uplynutím sjednané doby?

Je to možné, ale jedná se o předčasné ukončení smlouvy, které je spojené s finančním vyrovnáním podle obchodních podmínek. V případě, že nejste schopni auto splácet, je zde možnost smlouvu převést na třetí osobu.

Jak se při vracení vozu řeší drobná poškození, např. odřené disky kol, škrábance na nárazníku apod.?

Nepočítáme s tím, že vůz vrátíte ve stejném stavu, jako když jste ho na začátku přebírali. Po vrácení je vůz podroben detailní přejímací kontrole a veškerá poškození jsou zaznamenána do předávacího protokolu, který dostanete k podpisu.