FINANCOVÁNÍ

Máte svůj vysněný vůz a je pro Vás aktuálně nedosažitelný z důvodu nedostatku volné hotovosti? I na toto máme řešení, aby jste se nemuseli vydat ze svých rezerv a mohli uspokojit potřeby své rodiny nebo firmy. Až si u nás vyberete ten správný vůz, naši specialisté vám pomohou najít to nejvýhodnějšího financování. Protože jsme partnerem všech certifikovaných poskytovatelů úvěru, dokážeme vám financování vašeho snu poskytnout snadno a výhodně. Výši splátek vždy přizpůsobíme vašim potřebám, včetně zajištění kompletního pojištění zakoupeného vozu. Povinné ručení, havarijní pojištění a další doplňková připojištění jako například pojištění schopnosti úvěr splácet. Abyste si svůj nový vůz mohli již jen bezstarostně užívat.

Vyberte si osobně nebo na internetu vůz který odpovídá vašim představám.

Zeptejte se našeho specialisty nebo online přes formulář na možnost financování. Sami si určete dle vašich potřeb výši akontace a dobu úvěru.

Doložte základní požadované dokumenty a údaje a my vám během krátké chvíle nabídneme, jak lze koupi vozu co nejvýhodněji financovat.

Jakmile bude návrh schválený, stačí podepsat potřebné dokumenty a vy můžete odjet svým vybraným vozem, včetně komplexního pojištění.

Jaké doklady jsou nutné pro úspěšné předschválení financování nákupu Vašeho budoucího vozu?

Soukromá osoba

Občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (pas nebo řidičský průkaz)

Fyzická osoba (podnikatel)

Občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (pas nebo řidičský průkaz), živnostenský list

Právnická osoba (firma)

Občanský průkaz (případně pas nebo řidičský průkaz) osoby která je oprávněna jednat za společnosti, výpis z obchodního rejstříku (ne starší než 6 měsíců)

Cizinci

Pas, doklad o trvalém pobytu, řidičský průkaz, doklad o adrese pobytu (výpis z účtu, faktura za telefon nebo SIPO)

PRODEJ NA PROTIÚČET

Některá auta dostávají jména. Protože slouží dlouho a slouží dobře. Ovšem žádné z nich není připraveno sloužit do nekonečna. Když už nadejde čas pořídit si nový vůz, ať už kvůli jiným potřebám vaší rodiny nebo podnikání, využijte prodeje na protiúčet. Vaše stávající vozidlo oceníme a můžete si být jisti, že do výkupní ceny promítneme také cenové zvýhodnění. Veškerou administrativu rádi uděláme za vás, nemusíte řešit ani technický stav vozidla s jeho novým majitelem. Rovněž i v tomto případě lze použít nabídku našeho financování. Zkrátka se postaráme o vaše přání a potřeby na jednom místě, abychom vám ušetřili čas, starosti i peníze.

VÝKUP AUTA

Výkup, který se uskuteční. To je výkup vozidla u nás. Na jednom místě získáte komplexní služby včetně financování. Vaše stávající vozidlo oceníme za nejvyšší možnou cenu (a nezabere nám to více než čvrt hodiny). Pokud budete mít zájem o nákup auta na protiúčet, získáte k odhadnuté ceně ještě finanční bonus. Nemusíte se zaobírat náročným papírováním, veškerou administrativu, včetně převodu vozu, si bereme na starost my. Stejně jako nemusíte řešit technický stav vozu, protože za vás přebíráme záruky vůči budoucímu majiteli. U nás také neúčtuje žádné poplatky navíc spojené s výkupem vozidla.