Proč si zvolit zprostředkování prodeje přes nás?

Společnost IN LEASE s.r.o. je zprostředkovatel prodeje nových vozů prostřednictvím svého partnera skupiny AUTO IN s.r.o. – autorizovaného prodejce nových vozů značek Ford, Hyundai, Volvo a Škoda, a tedy není jejím přímým prodejcem. Prodej nového vozu je zajišťován, v kooperaci IN LEASE s.r.o., prostřednictvím autorizovaného dealera dané značky, v rámci skupiny AUTO IN s.r.o.

Co je pro Vás při koupi nového vozu důležité? Široká nabídka skladových vozů ihned  k dispozici? Dlouholeté zkušenosti s prodejem? Záruka, že v případě potíží se o Váš automobil v servisu rychle a dobře postarají? Nemusíte se dlouho rozmýšlet, toto vše totiž najdete u společnosti IN LEASE s.r.o.

Jsme členové zavedené a úspěšné skupiny AUTO IN, pod kterou spadá třeba největší prodejce nových vozů Ford v České republice nebo autorizovaný prodejce značek Hyundai, Volvo a F-TRUCKS a.s., výhradní dovozce nákladních vozidel Ford Trucks.

Právě díky síle celé obchodní skupiny a zkušenostem nabitým za více než 20 let na trhu si dovolíme říct, že umíme vyhovět takřka všem přáním se kterými se na nás obrátíte. Máme velký výběr skladových vozů za nejlepší ceny, služby všech značek na jednom místě, bezkonkurenční servisní síť a mnoho dalšího.

U IN LEASE si zakládáme na moderním způsobu prodeje vozů. Neustále investujeme do rozšiřování a zkvalitňování prodejní a servisní sítě. Pro každého zákazníka děláme maximum možného k jeho úplné spokojenosti. Naši kolegové jsou vyškoleni a připraveni splnit 100 % standardů výrobků automobilů zastupovaných značek. Od nás dostanete vždy ten nejlepší vůz v co nejkratším čase a za co nejvýhodnějších podmínek.

Najít můj vůz
(

0

)Vozů